Regulamin świadczenia usług sklepu Testywerbalne.pl

§ 1

Testywebalne.pl jest sklepem internetowym, którego właścicielem jest firma ASPIRIO Karolina Rucińska, z siedzibą przy ul. Rabianskiej 16/1, 87-100 Toruń, pełniącego rolę biura obsługi klienta. Regulamin określa zasady zawierana transakcji w sklepie Testywerbalne.pl.

§ 1

Strona Testywerbalne.pl jest witryną internetową, za pośrednictwem której użytkownicy mogą nabywać ebooka Testy Werbalne – Praktyczne Przykłady. Regulamin określa zasady zawierana transakcji na stronie testywerbalne.pl.

§ 2

Strona działa na prawidłowo skonfigurowanej przeglądarce Internet Explorer, Mozilla Forefox, Google Chrome bądź innej zaktualizowanej i odpowiednio skonfigurowanej przeglądarce.

§ 3

  1. Aby złożyć zamówienie, należy wypełnić wskazany na tej stronie formularz (http://testywerbalne.pl/formularz.html#form).
  2. Zamówienie dokonywane jest przez kliknięcie znaku „Kup teraz”. Następnie Użytkownik przenoszony jest na stronę wyboru sposobu płatności za pośrednictwem serwisu Przelewy24.
  3. Po weryfikacji płatności do nabywcy od razu wysyłany jest e-mail z potwierdzeniem zakupu oraz linkami do ebooków.
  4. W przypadku braku e-maila w skrzynce odbiorczej, zalecane jest sprawdzenie folderu Spam. W przypadku braku tamże e-maila, prosi się o poinformowanie o tym drogą mailową na adres kontakt@testywerbalne.pl, po czym ebooki zostaną wysłane w postaci załączników.

§ 4

  1. Zamawiający - konsument, który nabył ebooka i stwierdził, iż nie spełnia on jego oczekiwań, może odstąpić od transakcji bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie drogą elektroniczną w terminie trzydziestu dni od dnia dostarczenia e-maila.
  2. Przy zachowaniu tego terminu należność za reklamowanego ebooka zostanie zwrócona na rachunek bankowy Zamawiającego – konsumenta.